Naruto-Scarlet Heart 5

4. ledna 2018 v 21:45 | ShizuKuro
V téhle části se dozvídáme další zajímavé věci. Rituál se pomalu blíží a je ještě spousta večí co se musí udělat. Komu chyběl Sasuke a jeho neohrabaná jízda na koní se dočká, protože je tu zase.

Užij te si další díl povídky.

Sasuke vešel do knihovny, kde před malou chvílí byl Itachi se Sakurou. Prohlížel si knihy a skoro na každou ukázal prstem. Vzal jednu volně položenou na ostatních a otevřel ji. Kniha byla plná různých obrázků muže a ženy v soukromých situacích. Zavřel ji a pohodil zpátky na knihy. Sáhl do jiné police a vytáhl jinou. Bylo v ní to samé. Za Sasukem se objevil Naruto. "je to nejnovější kniha. Chcete si ji pučit?" zazubil se. Sasuke knihu zaklapl a hodil ji za sebe na Naruta. "Chtěl jsi mě vidět. Prošel kolem něj a sedl si na židli. Naruto se nadechl a začal. "Sluha, který servíroval korunímu princi jeho snídani byl nalezen pověšený na smyčce." Sasuke se nevěřícně podíval na Naruta. "Zjistilo se, že spáchal sebevraždu. Neznamená to, že viník musí být z královské rodiny? Prakticky, jeden z princů." Sasuke nad tím začal přemýšlet. "Najděte viníka." Napovídal mu Naruto. Otočil se a chtěl odejít. "Najít viníka? Jsem snad pes. Lidé mě nazývají vlkem. Opravdu si myslíš, že jsem pes." "Bavil jste se, když jste zabil toho koně?" přerušil ho. "Už nechcete bydlet v Songak, správně?" Sasuke se na něj podíval. Jako by naruto tušil, co si myslí. "Tohle vám dává šanci. Berte ji, když máte možnost." Otočil se a s úsměvem odešel. Sasuke se chystal na odchod. "Sasuke?" ozval se za ním hlas jeho staršího bratra Indory. "Indoro." Koukal na něj Sasuke vyjeveně. "chtěl bych tě požádat o to, co říkal naruto. Zjistili jsme, že se mě někdo pokusí zabít během rituálu." Koukal na něj zaskočeně. "Chceš, abych předstíral, že jsem ty?" jen kývl hlavou na souhlas. "Co z toho budu mýt já?" zeptal se. "Co jen budeš chtít." Dal mu své slovo, že se to také vyplní. "Chci žít zase tady." Vyhrkl ze sebe Sasuke. Indora souhlasil, protože chtěl zase strávit nějaký čas se svým malým bráškou kterého víc jak 15 let neviděl.

Seděla jsem v jedné místnosti s Izumi, Naori a spoustou služebnic v jedné místnosti a vytvářeli lampiony na rituál. Vytvářela jsem nádherné květy třešní. Z pohledu Naori se dalo jednoduše vyčíst, že bi jí je nejraději všechny zničila. Spadl mi kousek pod stůl. Sehnula jsem se pro něj, když jsem se vracela zpátky, drcla jsem hlavou do stolu. Stůl jemně nadskočil a rozlil lepidlo. "Omlouvám se." Rin vše uklidila a odnesla. Trochu mě z toho ještě bolela hlava. "Sakuro, jsi v pořádku?" ptala se Izumi. "Ano, jsem." Nechtěla jsem jí dělat starosti. "Půjdu se projít do zahrady." Vyšla jsem na zahradu a zamířila někam do neznáma. Procházela jsem kolem třešní. Potkala jsem Itachiho jak někam jde s dřevěným mečem. Zastavil se a otočil se na mě. Čekala jsem, že něco řekne, ale jen se usmál a pokračoval dál. Zajímalo by měm kam jde, ale radši jsem to nechala být a šla jsem si po svém.

Itachi dorazil na cvičiště, kde na něj čekali jeho bratři. Postavili se a začali trénovat na jejich vystoupení při rituálu. Všem to docela šlo, až na Ashuru. Ten koukal stéle okolo sebe a snažil se okopírovat své bratry. Naruto jim k tomu bubnoval, aby věděli kdy je která změna. Shisui se otočil na svého bratra. "Ashuro, ten meč má být níž." Svým dřevěným mečem posunul ten jeho o kousek níž. "Mě už to nebaví." Ashura zahodil meč kousek od sebe a sedl si na zem. Překřížil ruce na prsou a trucoval. "Otec po nás chce, abychom vystupovali všichni." Vyjel po Ashurovi Obito. "Mě je to jedno beze mě vám to půjde líp." Vyskočil na nohy Ashura. "Ashuro co to říkáš. Jsme přece bratři." Snažil se mu to vymluvit Izuna. "Ale všichni kromě mě a Sasukeho jste měli své mistry na bojové umění." Moc se mu nechtělo pokračovat. "No tak princi Ashuro, rituál je za pár dnů, teď nemůžete své bratry zradit. Dáme si malou pauzu a potom budeme pokračovat." Řekl Naruto s úsměvem. Všichni si sedli ke stolu a pustili se od občerstvení. "Kde je Sasuke? Kdy přijde?" zeptal se Shisui. "Je to poprvé co s námi bude dělat rituál, měli bychom trénovat." Souhlasil Izuna. "Pátý princ brzo příjde." Ujistil všechny Naruto. "Slyšel jsem, že se říká, že po rituálu předá král trůn korunímu princi." Řekl Obito. "Co?" zarazil se Naruto. "Opravdu se to říká?" nemohl uvěřit, co právě slyšel. "Nikdy jsem nic takového neslyšel. I kdyby to byla pravda. Král by mi nikdy nic nezatajil. Jsem jeho astronom. Potřebuji se jít podívat jak je na tom koruní princ s jeho rolí. Proč všichni zatím necvičíte, než se vrátím? " naruto běžel co nejrychleji za Indorou.


Pomalu jsem se vracela zpátky za Izumi, když jsem zahlédla někoho rychle projít kolem. Už jsem ho někde viděla, ale kde. Vzpomněla jsem si na muže z mola. Na toho, kterému jsem dala saké. To přece nemůže být on. Rychle jsem ho následovala. Vyšel ven a já běžela rychle za ním. Na ulici se mi ztratil mezi lidmi. Rozhlížela jsem se kolem a snažila se ho najít, ale byl nadobro pryč. Pomalu jsem se vracela zpátky, když se najednou ozývalo řehtání koně. Lidé začali rychle uskakovat na bok. Zpoza rohu se objevil muž s černými vlasy a maskou na obličeji. "To je vlk! Utíkejte!" volali lidé. Jeden muž jak uhýbal do mě strčil a já začala padat do řeky. Jezdec na koni mě chytil a vytáhl k němu do sedla. Hned jak jsem byla u něj v sedle jsem se mu podívala do očí. Nemohla jsem z nich strhnout pohled. Jeho oči byli černé a nádherné, ale jakoby něco postrádaly. Chytila jsem se jeho ramena, abych nespadla. Popojel ještě pár metrů, než se jeho kůň úplně zastavil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

S kým podle vás bude Sakura v povídce Scarlet heart?

Itachi 100% (1)
Sasuke 0% (0)
Naruto 0% (0)
Izuna 0% (0)
Madara 0% (0)
Indora 0% (0)
Obito 0% (0)
Shisui 0% (0)
Tajima 0% (0)
Sai 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama